Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów Zdarzenia/20101107075253 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W piątek, 5.11.2010r. o godz. 16.34, braniewscy strażacy zostali poinformowani o wypadku drogowym z udziałem pojazdu osobowego marki Peugeot 307.

Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi powiatowej, pomiędzy miejscowościami Bemowizna i Płoskinia. Kierująca pojazdem osobowym kobieta straciła panowanie nad autem,  zjechała na przeciwny pas jezdni, a następnie wpadła do przydrożnego rowu. Pojazd po dachowaniu zatrzymał się na prawym boku na pobliskim polu. Kobieta została zabrana do braniewskiego szpitala przez zespół ratownictwa medycznego. Strażacy, po zabezpieczeniu miejsca wypadku, odłączyli akumulator w aucie, sprawdzili czy nie ma wycieku paliwa i płynów eksploatacyjnych.  Nastepnie postawili auto na koła. W czasie prowadzenia działań, przez około 50 minut, ruch na drodze odbywał się wahadłowo. Okoliczności wypadku wyjaśnia KPP w Braniewie. Uszkodzony pojazd został zabrany przez pomoc drogową. Do wypadku doszło na remontowanym odcinku drogi powiatowej, gdzie na jednym z pasów jezdni położono nowy asfalt.

/kpt. I. Ścibiorek/


{gallery}Zdarzenia/20101107075253/{/gallery}