Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów Zdarzenia/20110818084424 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W dniu 17.08.11r., o godz. 15.56 braniewscy strażacy otrzymali zgłoszenie dotyczące psa, który znajdował się w rzece Pasłęce.

Z informacji od świadków zgromadzonych na kładce dla pieszych wnikało, że od pewnego czasu pies był w wodzie. Strażacy z JRG PSP w Braniewie w działaniach wykorzystali jednostkę pływającą oraz ubrania do pracy w wodzie.  Pies po wyciągnięciu przez strażaków wracał jednak do rzeki, co wzbudziło przypuszczenie, że właściciel czworonoga mógł znajdować się w wodzie. Dodatkowo przy wykorzystaniu łodzi ratownicy sprawdzili linie brzegowe rzeki Pasłęki, czy nie ma ewentualnej osoby w wodzie. Informacja o psie została przekazana dla przedstawicieli OTOZ Animals w Braniewie, którzy przybyli na miejsce zdarzenia. Lokalne media opublikowały zdjęcia psa mając nadzieje, że odnajdzie się właściciel zaginionego czworonoga. Pies po nakarmieniu na kilka godzin pozostał na terenie JRG PSP w Braniewie. /st. kpt. I. Ścibiorek/

{gallery}Zdarzenia/20110818084424/{/gallery}